Duomenų saugumas

SSL sertifikatas

Doctorhint naudoja asimetrinį kriptografinį šifravimą visiems perduodamiems duomenims. Kai tik Jūsų įvesta informacija palieka jūsų kompiuterį ar mobilujį įrenginį - ji yra užšifruojama 256 bitų šifru. Tai užtikrina ypač aukšta konfidencialių duomenų saugumą.

Mes naudojame kompanijos Rapid SSL saugumo sertifikatus.

 

Serveriai

Visa informacija, esanti Doctorhint serveriuose, yra šifruojama. Kasdiena daromos duomenų kopijos užtikrina aukšta duomenų saugumą esant nenumatytoms aplinkybėms. Šiuo metu mūsų serveriai yra dvejose skirtingose, ypač saugiose vietovėse Lietuvoje. Todėl galime užtikrinti, kad Jūsų duomenys yra saugūs ir trečiosioms šalims neprieinami.

Doctorhint platformos išeitinis kodas saugomas ir šifruojamas COMODO.

 

Duomenų prieinamumas

Doctorhint nevykdo jokio apsikeitimo duomenimis su trečiosiomis šalimis. Visi duomenys įvesti ir perduoti į Teleklinika platformą išlieka Jūsų nuosavybe, kurios trečiosioms šalims mes neperduodame.

 

Duomenų peržiūra

Doctorhint platforma buvo sukurta vertinant klientų privatumo poreikius. Jūsų įvestus duomenis mato tik Jums skirtas konsultantas. Tik esant išskirtinėms aplinkybėms, jis gali juos perduoti kitam konsultantui, taip perleisdamas konsultaciją. Tačiau Jūsų pateikta informacija ir duomenys nebus prieinami kitiems Teleklinika darbuotojams arba konsultantams.

Asmens duomenų tvarkymas atliekamas vadovaujantis asmens duomenų priežiūros įstatymu. Lietuvos Respublikos asmens duomenų valdytojo numeris - P5440.