Privatumo politika

Privatumo informacija ir taisyklės

Bendra informacija

UAB Teleklinika (toliau – Duomenų valdytojas) šiomis privatumo taisyklėmis (toliau – Taisyklės) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine www.doctorhint.lt. Taisyklių nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį naudojate.

Duomenų valdytojo rekvizitai:
Juridinio asmens pavadinimas: Teleklinika, UAB
Juridinio asmens kodas: 303085208
Registracijos adresas: Savanorių pr. 137, Kaunas, Lietuvos Respublika.
Tel. +37065284535
El. paštas: info@doctorhint.lt
Prižiūrinčiosios institucijos: Informacinės visuomenės plėtros komitetas ir Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija.

Duomenys apie Duomenų valdytoją kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centras Kauno filiale.

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Taisykles, nes, kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę ar socialinių tinklų paskyras, sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šiose Taisyklėse. Jei su šiomis sąlygomis nesutinkate, prašome nesilankyti mūsų svetainėse/socialinių tinklų paskyrose, nesinaudoti mūsų turiniu ir (arba) paslaugomis.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės ir socialinių tinklų paskyrų lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių
institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės ir socialinių tinklų paskyrų lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Duomenų valdytojo darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir informacijos apie svetainės lankytojus.

Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679 (ES).

Kokią informaciją apie jus renkame?

Tiesiogiai jūsų pateikiama informacija

Svetainėje www.doctorhint.lt Jūs galite sukurti savo paskyrą ir patys pateikti registracijai reikalingus
duomenis, kaip vardą, pavardę, telefoną, informaciją apie sveikatą, elektroninio pašto adresą, socialinių tinklų viešą informaciją.

Jeigu jūs pateikiate mums kito asmens duomenis, mes laikome, kad jūs esate tinkamai gavę iš to asmens sutikimą dėl šio asmens duomenų pateikimo.

Automatiškai renkama informacija

Mes galime automatiškai rinkti, saugoti ir naudoti informaciją apie jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine slapukų ir panašių technologijų pagalba (įskaitant jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių). Duomenys automatiškai gali būti išsaugomi ir tada, kai vyksta tiesioginė teksto, vaizdo ar Jūsų patiektų duomenų konsultacija nuotoliniu būdu per svetainę.

Informacija iš trečiųjų šalių

Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per doctorhint.lt paskyrą Facebook tinkle arba sukurdami paskyrą per savo turimas Facebook,
LinkedIn arba Google paskyras. Gaunami asmens duomenys gali būti jūsų vardas, pavardė, kontaktinis telefonas, elektroninio pašto adresas, Facebook ID, Google ID, LinkedIn ID.

Informacija, gauta iš jūsų pasirinktų gydytojų/ gydymo įstaigų, susijusi su Jūsų konsultacija/kreipimusi, yra prieinama tik Jums ir Jūsų pasirinktam sveikatos priežiūros specialistui. Prie šios informacijos prieiti galime tik
gavę Jūsų sutikimą.

Slapukų naudojimas

Slapuką (angl. cookie) sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos
tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę.

Mūsų svetainėje naudojami būtini slapukai, kurie užtikrina tinkamą svetainės funkcionavimą. Jie naudojami, nes turime teisėtą interesą užtikrinti svetainės veikimą, todėl jų valdyti patys negalite. Mes taip pat naudojame statistikos, analitikos ir reklamos slapukus, kurie yra skirti geriau pažinti savo lankytojus, jų naršymo įpročius ir pateikti jiems pritaikytą turinį. Nebūtinus slapukus naudosime tik su Jūsų sutikimu, todėl prieš pradedant naršyti Jums bus pateiktas iššokantis langas su galimybe valdyti nebūtinus slapukus. Turite teisę nesutikti su nebūtinų slapukų naudojimu ir jų atsisakyti. Norėdami naršyti anonimiškai, blokuokite nebūtinus slapukus iššokančiame lange arba naudodami savo naršyklės privatumo nustatymus. Sutikus su nebūtinų slapukų naudojimu, galėsite juos koreguoti mūsų svetainėje, įskaitant jais surinktą informaciją. Mes naudojame ir trečiųjų šalių nebūtinus slapukus, kaip Google Analytics slapukus, skirtus naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Dėl to surinktą statistinę informaciją tvarkys Google Inc., jos privatumo politiką
rasite čia: http://www.google.com/privacypolicy.html.

Slapukai padeda svetainei veikti sklandžiai, suteikia mums informacijos apie jūsų naršymą svetainėje ir padeda įvertinti lankytojų naršymo įpročius bei poreikius. Taip įgalina pateikti geriau Jūsų poreikius atitinkančią informaciją.

Jūs taip pat galite valdyti slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami. Jei slapukai yra išjungti, kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti. Savo duotą sutikimą priimti slapukus bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami visus mūsų įrašytus slapukus.

Kaip naudojame jūsų informaciją?

Duomenų tvarkymo tikslai, pagrindai ir saugojimo laikotarpis:

 • Jūsų paskyros sukūrimas ir administravimas. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra mūsų teisėtas interesas – tinkamai identifikuoti svetainės lankytojus ir suteikti jiems visas svetainėje siūlomas paslaugas. Duomenis šiuo tikslu tvarkysime 2 metus nuo paskutinio Jūsų apsilankymo svetainėje (išskyrus duomenis, kurie, vadovaujantis teisės aktų nuostatomis, gali būti saugomi trumpesnį laikotarpį).
 • Identifikavimas. Siekiant suteikti tinkamas paslaugas, mums būtina identifikuoti klientą mokėjimo metu. Šie duomenys naudojami mokėjimų valdymui, bei susiejimui su paskyrą. Duomenys bus saugomi 3 metus nuo
  identifikavimo atlikimo dienos arba tol kol jie bus reikalingi sveikatos priežiūros įstaigai.
 • Patvirtinimo el. paštu ir trumpąją SMS informacine žinute apie sėkmingai atliktą registraciją siuntimas. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas – teisėtas interesas - kokybiško klientų aptarnavimo teikimas. Duomenys apie išsiųstus pranešimus trumpąją SMS informacine žinute bus saugomi 3 mėnesius, duomenys apie išsiųstus pranešimus el. paštu bus saugomi 3 dienas.
 • Priminimas el. paštu ir trumpąją SMS žinute apie gautą atsakymą platformoje. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas – teisėtas interesas - kokybiško klientų aptarnavimo teikimas. Duomenys apie išsiųstus pranešimus trumpąją SMS informacine žinute bus saugomi 3 mėnesius, duomenys apie išsiųstus pranešimus el. paštu bus saugomi 3 dienas.
 • Jūsų paliktų atsiliepimų apie specialistą ir jo įvertinimą bei kitų komentarų talpinimas ir administravimas. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas – teisėtas interesas – paslaugų kokybės monitoringas ir gerinimas. Atsiliepimai saugomi iki svetainės uždarymo.
 • Vaizdo konsultacijų įrašymas. Nuotoliniu vaizdo konsultacijų metu, paslaugas teikianti įstaiga gali įrašyti šias konsultacijas. Tokiu atveju, paslaugas teikiančios įstaigos pavedimu, mes tvarkysime jūsų duomenis. Teisėtas tokio duomenų tvarkymo pagrindas – teisėtas paslaugas teikiančios įstaigos interesas – užtikrinti konsultacijos kokybę. Įrašai bus saugomi 1 metus nuo konkretaus įrašo padarymo dienos nebent paslaugų teikėjas nurodytų kitaip.
 • Tekstinių konsultacijų duomenų rinkimas. Išsaugome Jūsų ankstesnių užklausų ir konsultacijų informaciją, tam, kad galėtumėte esant poreikiui prie jų prieiti. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas – teisėtas interesas - kokybiško klientų aptarnavimo teikimas. Duomenys saugomi iki kliento pareikalavimo juos pašalinti, tačiau ne ilgiau, kaip du metus.
 • Tiesioginė rinkodara. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas – jūsų laisvanoriškas ir aktyviai išreikštas sutikimas. Turite teisę nepatirdamas jokių neigiamų pasekmių, nesutikti, o sutikus, savo duotą sutikimą galite bet kada atšauti informuodami mus apie tai svetainės skyriuje „Kontaktai“ nurodytu elektroninio pašto adresu arba prisijungę prie savo paskyros. Duomenys bus saugomi iki sutikimo atšaukimo dienos.
 • Sklandaus svetainės veikimo užtikrinimas. Šiuo tikslu tvarkome jūsų asmens duomenis turėdami teisinį interesą stebėti savo teikiamų paslaugų kokybę, kurti ir gerinti savo teikiamą turinį, užtikrinti
  svetainės saugumą. Duomenys tvarkomi mūsų teisėto intereso pagrindu, t.y. užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimąsi. Šiam tikslui naudojami būtinieji slapukai. Duomenys saugomi sesijos metu arba ilgiausiai keletą metų (priklausomai nuo naudojamo slapuko). Turite teisę prieštarauti tokiam duomenų tvarkymui ir anonimiškai lankyti mūsų svetainę. Daugiau apie slapukų valdymą rasite „Slapukų naudojimas“ dalyje.
 • Statistinių duomenų rinkimas bei apdorojimas, lankytojų srautų nustatymas, analizavimas ir pritaikyto turinio teikimas. Šiuo tikslu tvarkome jūsų asmens duomenis turėdami teisinį interesą stebėti savo
  teikiamų paslaugų kokybę, kurti ir gerinti savo teikiamą turinį, užtikrinti svetainės saugumą ir prieinamumą. Duomenys tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu. Duomenys renkami nebūtinų slapukų ir panašių technologijų pagalba. Duomenys saugomi sesijos metu arba ilgiausiai keletą metų (priklausomai nuo naudojamo slapuko). Turite teisę nesutikti tokiam duomenų tvarkymui ir anonimiškai lankyti mūsų svetainę. Daugiau informacijos apie slapukų valdymą rasite „Slapukų naudojimas“ dalyje.

Kam atskleidžiame jūsų informaciją?

Mes galime atskleisti Jūsų informaciją toliau nurodytiems subjektams:

 • Specialistui/gydymo įstaigai, veikiančiai ES, pas kuriai pateikiate
  savo užklausą;
 • Specifinėms paslaugoms teikti Jūsų asmens duomenis galime perduoti kitiems paslaugų teikėjams, tokiems kaip, SMS trumpųjų informacinių žinučių siuntimo paslaugų tiekėjams, IT paslaugas teikiantiems tiekėjams, el. pašto paslaugų teikėjams. Sudarę sutartį su savo paslaugų teikėjais, mes imamės visų būtinų priemonių, kad ir mūsų duomenų tvarkytojai laikytų asmens duomenų tvarkymo teisės aktų;
 • Kitoms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų teikiamas informacinės visuomenės paslaugas.

Atvejai, kada mes galime atskleisti jūsų informaciją kitoms šalims:

 • Norėdami nepažeisti įstatymų arba reaguodami į privalomą teismo proceso reikalavimą (pvz., gavę teisėtą nutarimą ar nutartį daryti kratą arba kitą teismo sprendimą);
 • Norėdami patvirtinti savo veiksmų teisėtumą;
 • Galime atskleisti jūsų informaciją susijusiai trečiajai šaliai
  bendrovių susijungimo, perdavimo ar bankroto atveju;
 • Kitais atvejais su jūsų sutikimu arba teisėtu jūsų prašymu.

Konkretų įmonių sąrašą galite gauti paraše mums elektroniniu paštu: info@doctorhint.lt

Ką darome, kad apsaugotume jūsų informaciją?

Įdiegėme atitinkamas fizines ir technines priemones, kad apsaugotume informaciją, kurią renkame paslaugų teikimo tikslu. Pabrėžiame, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra absoliučiai saugus. Todėl mes neatsakome ir negalime atsakyti už Jūsų ryšio saugumą ar už Jūsų duomenis, kurie nėra valdomi mūsų ar kitaip mums prieinami.

Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teisės

Priklausomai nuo situacijos, jūs turite dalį arba visas šias duomenų subjekto teises:

 • Žinoti (būti informuotam) apie savo asmens duomenų tvarkymą;
 • Susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
 • Prašyti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus;
 • Nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys, įskaitant tiesioginę rinkodarą;
 • Prieštarauti asmens duomenų tvarkymui, kai duomenys tvarkomi teisėto intereso teisiniu pagrindu;
 • Prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis („teisė būti pamirštam“);
 • Pateikti skundą priežiūros institucijai;
 • Prašyti perkelti asmens duomenis kitam duomenų gavėjui ar jums pačiam, jeigu tai technologiškai yra įmanoma.

Norėdami įgyvendinti aukščiau išvardintas teises, prašome, susisiekite su mumis elektroninio pašto adresu: info@doctorhint.lt arba prisijungti prie savo paskyros www.doctorhint.lt ir atlikti pageidaujamus veiksmus.

Trečiųjų šalių svetainės, paslaugos ir produktai mūsų svetainėse

Duomenų valdytojo interneto svetainėje ar socialinių tinklų paskyrose gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas, kurių Duomenų valdytojas nekontroliuoja. Duomenų valdytojas neatsako už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą. Turite būti atsargūs ir perskaityti privatumo nuostatas, taikomas trečiųjų šalių svetainėms ir paslaugoms, kuriomis naudojatės.

Jūsų atsakomybė

Jūs esate atsakingi už savo slaptažodžio ir vartotojo duomenų konfidencialumą ir už bet kokius veiksmus (duomenų perdavimą, pateiktus komentarus ar kt.), kurie mūsų svetainėje atliekami prisijungus naudojant jūsų prisijungimo duomenis. Jūs negalite atskleisti savo slaptažodžio trečiosioms šalims. Jei mūsų svetainėje teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs naudodamasis Jūsų prisijungimo duomenimis, mes laikome, kad prisijungėte jūs. Jei prarandate prisijungimo duomenis, jūs privalote nedelsiant informuoti apie tai mus paštu, telefonu ar elektroniniu paštu. Privalote keisti savo slaptažodį ne rečiau nei kas 6 mėnesius.

Jūs esate atsakingas, kad jūsų mums pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia jūsų pateikti duomenys, jūs turite nedelsdami mus apie tai informuoti, pakeisdami atitinkamus duomenis registracijos formoje, paskyroje ar, jeigu duomenys nėra nurodyti registracijos formoje, informuodami apie tai mus elektroniniu paštu. Mes jokiu atveju nebūsime atsakingi už žalą, atsiradusią jums dėl to, jog jūs nurodėte
neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavote mūsų apie jų pasikeitimus.

Baigiamosios nuostatos

Esant bet kokiam Jūsų prašymui dėl asmens duomenų tvarkymo ar su tuo susijusiam klausimui, prašome parašyti mums elektroninio pašto adresu: info@doctorhint.lt.
Į gautus prašymus, skundus ar reikalavimus jums atsakysime raštu teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais. Stengiamės pateikti jums informaciją kiek įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo jūsų prašymo
gavimo dienos.

Jeigu, gavus prašymą, skundą ar reikalavimą, mums kils įtarimų dėl besikreipiančiojo asmens tapatybės, mes turime teisę paprašyti besikreipiančiojo asmens tapatybės dokumento arba kitaip įrodyti savo tapatybę.

Šios Taisyklės peržiūrimos ne rečiau, kaip kartą per metus. Atnaujinę Taisykles, informuosime jus apie, mūsų nuomone, esminius pakeitimus paskelbdami pranešimą svetainėje ar socialinių tinklų paskyrose arba kitomis atitinkamomis susisiekimo priemonėmis, pavyzdžiui, el. paštu. Jei prisijungsite ar naudositės mūsų teikiamu turiniu ir (arba) paslaugomis po tokio pranešimo paskelbimo, laikysime, kad jūs sutinkate su naujais reikalavimais, nurodytais atnaujinime.


Naujausia Taisyklių versija visada talpinama svetainėje www.doctorhint.lt