Apie mus

Apie mus

Kas mes esame?

Mes esame telemedicinos paslaugų centras. test Teikiame telemedicinos paslaugas gydymo įstaigoms, taip pat ir tiesiogiai pacientams. Teleklinika, UAB įkurta 2012 m., siekiant tobulinti sveikatos priežiūros sistemos paslaugas: suteikti gydytojams ir pacientams naują diagnostikos ir gydymo įrankį, leidžiantį gydytojui dirbti patogiau, sparčiau, efektyviau. Teleklinika padeda pacientams gauti aukščiausio lygio ekspertų konsultacijas, kurių paprastai tektų laukti labai ilgai arba iš viso būtų neįmanoma gauti (pavyzdžiui, užsienio ekspertų). Gydytojui praktikui suteikia naują darbo įrankį, kuris padeda jam tobulėti, teikti naujas kokybiškas paslaugas, gauti kvalifikuotų ekspertų konsultaciją – antrają nuomonę arba tiesiog ekspertizę, kai liga arba jos eiga netipinė.

 

Nuotolinė ar tiesioginė konsultacija?

Nuotolinė konsultacija nėra skirta pakeisti jūsų įprastinių konsultacijų su šeimos gydytoju ar kitu specialistu. Tačiau tam tikrais atvejais pacientams nėra patogu apsilankyti pas savo specialistą asmeniškai, tam dažnai sutrukdo tokios aplinkybės, kaip, laiko stoka, didelės eilės, labai toli esantys gydytojai ir t.t. Šiom nepatogiom aplinkybėm spręsti esame mes. Nuotolinė konsultacija leidžia gauti pagalbą sparčiau, taip pat leidžia pasinaudoti antrosios nuomonės galimybe. Pas mus nėra eilių, o pacientai gauna išsamią ir greitą konsultanto atsakymą net neišėję iš namų. Mes siekiame suteikti Jums galimybę stebėti savo sveikatą bet kur ir bet kada, taip pat greitai reaguoti į jos pokyčius.

 

Mūsų gydytojai

Visi mūsų konsultantai yra licencijuoti gydytojai, savo srities specialistai. Siekdami atsakyti į Jūsų klausimus, gydytojai–konsultantai naudojasi tam tikrais klausimynais, todėl į dažnai užduodamus klausimus atsakymai gali būti gerokai išsamesni nei įprastų tiesioginių konsultacijų metu. Svarbu, kad, pateikdami klausimą, išsamiai aprašytumėte savo būklę. Tam tikrais atvejais konsultantai gali rekomenduoti atlikti nuodugnius tyrimus arba kreiptis į savo šeimos gydytoją.